Αποτελέσματα 2016

//Αποτελέσματα 2016

Αποτελέσματα – Μαραθώνιος 2016

Αποτελέσματα Μαραθωνίου Μεσσήνης 10-04-2016

Κατάταξη Αριθμός Επίθετο Όνομα Χρόνος τερματισμού (h:min:sec) καθαρός χρόνος (h:min:sec) πέρασμα 0-21.0975 (h:min:sec) πέρασμα 21.0975-42.195 (h:min:sec) Φύλο κατατ/φύλο έτος γεν. κατηγορία κατατ./κατηγορία Σύλλογος
1 33 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:51:13,25 2:51:12,33 1:22:41,73 1:28:30,60 M 1 1966 50-59 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 29 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2:56:26,90 2:56:25,11 1:27:55,86 1:28:29,25 M 2 1981 30-39 1 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
3 64 ΚΟΝΟΜΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:57:10,00 2:57:09,46 1:27:52,11 1:29:17,35 M 3 1971 40-49 1 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ
4 79 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:57:39,35 2:57:38,27 1:28:31,57 1:29:06,70 M 4 1965 50-59 2 ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
5 10 ΑΒΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:57:55,80 2:57:54,53 1:29:21,38 1:28:33,15 M 5 1973 40-49 2 ΣΑΦΑΝΣ
6 28 ΓΙΑΝΝΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:02:55,10 3:02:53,30 1:28:00,85 1:34:52,45 M 6 1977 30-39 2 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
7 47 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:04:39,93 3:04:37,56 1:30:00,28 1:34:37,28 M 7 1964 50-59 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
8 92 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:06:27,84 3:06:26,91 1:30:56,72 1:35:30,19 M 8 1971 40-49 3 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
9 105 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:10:51,77 3:10:49,87 1:34:00,75 1:36:49,12 M 9 1970 40-49 4 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
10 35 ΓΡΟΣΟΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:11:21,60 3:11:18,96 1:33:20,01 1:37:58,95 M 10 1971 40-49 5 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
11 8 HORVATH LASZLO 3:11:27,54 3:11:22,73 1:35:22,84 1:35:59,89 M 11 1979 30-39 3 REH HUNGARY
12 108 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3:15:23,30 3:15:22,19 1:34:36,54 1:40:45,65 M 12 1959 50-59 4 DROMEIS.GR
13 73 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 3:15:26,56 3:15:25,11 1:29:06,20 1:46:18,91 M 13 1981 30-39 4 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
14 27 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:15:42,28 3:15:42,19 1:28:37,56 1:47:04,63 M 14 1990 ΕΩΣ29 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
15 20 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 3:18:57,59 3:18:53,70 1:43:28,76 1:35:24,94 M 15 1979 30-39 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
16 11 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:19:26,60 3:19:24,47 1:39:10,52 1:40:13,95 M 16 1990 ΕΩΣ29 2 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
17 153 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:19:32,31 3:19:26,01 1:42:01,35 1:37:24,66 M 17 1977 30-39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 115 ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ 3:20:16,27 3:20:14,16 1:34:20,54 1:45:53,62 M 18 1994 ΕΩΣ29 3 ΤΕΦΑΑ Αθηνών
19 13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3:25:54,65 3:25:50,60 1:43:08,60 1:42:42,00 M 19 1960 50-59 5 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
20 30 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:28:21,24 3:28:18,54 1:46:24,95 1:41:53,59 M 20 1990 ΕΩΣ29 4 ROAD RUNNERS BY CHRISTOFOROS MEROUSIS
21 22 ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3:28:45,31 3:28:41,68 1:43:09,02 1:45:32,66 M 21 1962 50-59 6 ΣΑΤΡΑΠΙΣΤΑΣ
22 74 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 3:28:50,47 3:28:47,15 1:44:24,47 1:44:22,68 M 22 1963 50-59 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23 41 ΖΕΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:29:40,63 3:29:38,43 1:43:55,45 1:45:42,98 M 23 1977 30-39 7 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
24 65 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:29:46,28 3:29:42,84 1:42:49,21 1:46:53,63 M 24 1979 30-39 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 23 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ 3:34:23,48 3:34:20,31 1:47:09,48 1:47:10,83 M 25 1969 40-49 6 ΣΔΥΠ
26 154 ΑΓΚΟΡΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:34:54,02 3:34:52,30 1:41:34,93 1:53:17,37 M 26 1978 30-39 9 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
27 123 ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:35:21,86 3:35:14,46 1:43:05,25 1:52:09,21 M 27 1973 40-49 7 Ν/Α
28 90 ΜΠΟΣΙΚΑΝΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:35:27,43 3:35:16,13 1:50:52,35 1:44:23,78 M 28 1967 40-49 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 147 ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ 3:36:40,40 3:36:37,22 1:44:24,47 1:52:12,75 F 1 1976 40-49 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 83 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 3:39:33,93 3:39:31,14 1:47:39,86 1:51:51,28 M 29 1965 50-59 8 ΣΔΥΑ
31 134 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:40:33,77 3:40:31,47 1:44:25,35 1:56:06,12 M 30 1980 30-39 10 Σ.Α.Μ.Δ. ΤΡΑΧΙΝΑ
32 19 ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 3:42:15,08 3:42:15,08 1:47:12,65 1:55:02,43 M 31 1973 40-49 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 125 ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:45:30,24 3:45:27,36 1:53:59,77 1:51:27,59 M 32 1971 40-49 10 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
34 98 ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:47:22,43 3:47:17,55 1:55:47,77 1:51:29,78 M 33 1974 40-49 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 26 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3:48:52,65 3:48:48,84 1:56:13,84 1:52:35,00 M 34 1989 ΕΩΣ29 5 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
36 144 ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 3:48:53,66 3:48:48,19 1:56:37,18 1:52:11,01 M 35 1975 40-49 12 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
37 45 ΘΩΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:49:26,13 3:49:18,18 1:44:19,70 2:04:58,48 M 36 1990 ΕΩΣ29 6 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
38 127 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:49:54,19 3:49:53,56 1:56:42,02 1:53:11,54 M 37 1973 40-49 13 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
39 88 ΜΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:50:34,82 3:50:30,61 1:56:13,44 1:54:17,17 M 38 1983 30-39 11 Σ.Δ.Υ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
40 50 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:52:55,57 3:52:54,21 1:56:41,29 1:56:12,92 M 39 1964 50-59 9 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
41 86 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3:52:56,25 3:52:55,06 1:56:41,46 1:56:13,60 F 2 1974 40-49 2 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
42 49 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3:52:57,44 3:52:53,63 1:50:59,84 2:01:53,79 M 40 1975 40-49 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 124 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:54:27,67 3:54:24,42 1:56:14,40 1:58:10,02 M 41 1959 50-59 10 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
44 70 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:55:30,29 3:55:26,58 1:56:38,94 1:58:47,64 M 42 1968 40-49 15 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
45 106 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:58:05,23 3:58:00,27 1:58:37,69 1:59:22,58 M 43 1957 50-59 11 Σ.Δ.Υ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
46 84 ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3:58:11,34 3:58:05,76 2:00:17,07 1:57:48,69 M 44 1965 50-59 12 Σ.Μ.ΑΧ.ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
47 122 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:58:43,09 3:58:31,87 2:00:41,43 1:57:50,44 M 45 1974 40-49 16 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
48 142 ΤΣΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:58:48,20 3:58:38,00 2:00:12,45 1:58:25,55 M 46 1977 30-39 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49 143 ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:58:58,10 3:58:56,63 1:56:41,18 2:02:15,45 M 47 1973 40-49 17 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
50 151 ΧΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3:59:01,27 3:58:52,77 2:00:14,15 1:58:38,62 M 48 1963 50-59 13 ΜΕΣΣΗΝΗ-ΠΑΜΙΣΟΣ
51 43 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:59:10,86 3:59:05,90 1:52:29,69 2:06:36,21 M 49 1983 30-39 13 SMARTRUN
52 24 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:59:27,18 3:59:15,63 2:00:13,10 1:59:02,53 M 50 1959 50-59 14 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
53 25 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3:59:35,99 3:59:30,22 2:00:22,88 1:59:07,34 M 51 1967 40-49 18 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
54 31 ΓΚΑΙΤΛΙΧ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:59:44,05 3:59:38,83 2:00:47,43 1:58:51,40 M 52 1974 40-49 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55 112 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3:59:48,49 3:59:41,56 2:00:16,72 1:59:24,84 M 53 1974 40-49 20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
56 67 ΚΟΥΕ ΧΕΔΕΡ 4:00:10,87 4:00:03,85 1:59:20,63 2:00:43,22 F 3 1969 40-49 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 119 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:00:49,65 4:00:46,41 1:59:42,41 2:01:04,00 M 54 1966 50-59 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 114 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ 4:01:11,64 4:01:06,66 1:54:37,67 2:06:28,99 M 55 1980 30-39 14 PELEKANOUS CRISPUS
59 34 ΓΡΙΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4:01:34,92 4:01:33,00 1:58:50,73 2:02:42,27 M 56 1956 60-69 1 ΣΔΥΑ
60 87 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:02:38,20 4:02:27,31 2:02:21,76 2:00:05,55 M 57 1980 30-39 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61 109 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:03:03,30 4:03:00,84 2:00:26,19 2:02:34,65 M 58 1980 30-39 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 129 ΣΤΑΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4:03:15,00 4:03:14,00 F 4 1976 40-49 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63 128 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:04:54,07 4:04:52,45 1:56:16,03 2:08:36,42 M 59 1946 70+ 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
64 52 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:06:53,97 4:06:46,36 1:58:45,04 2:08:01,32 M 60 1956 60-69 2 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
65 113 ΠΑΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 4:07:18,56 4:07:09,73 2:06:38,82 2:00:30,91 M 61 1981 30-39 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66 57 ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4:10:11,38 4:10:03,73 1:58:45,00 2:11:18,73 M 62 1986 30-39 18 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
67 12 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:11:07,14 4:11:02,85 2:00:20,36 2:10:42,49 M 63 1975 40-49 21 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
68 15 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 4:12:48,65 4:12:44,45 2:00:19,45 2:12:25,00 M 64 1970 40-49 22 INTERSPORT RUNNING TEAM
69 21 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4:13:42,04 4:13:34,96 2:06:25,57 2:07:09,39 F 5 1965 50-59 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
70 96 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4:13:42,08 4:13:34,82 2:06:15,39 2:07:19,43 M 65 1961 50-59 16 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
71 126 ΣΟΥΛΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:13:53,51 4:13:48,77 2:00:42,91 2:13:05,86 M 66 1962 50-59 17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
72 18 ΒΕΒΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4:14:06,60 4:14:00,18 2:00:16,23 2:13:43,95 M 67 1972 40-49 23 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
73 148 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 4:15:52,34 4:15:43,43 2:05:33,74 2:10:09,69 M 68 1970 40-49 24 BOOKRUNNERS
74 107 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 4:18:04,86 4:17:55,10 2:05:32,89 2:12:22,21 M 69 1966 50-59 18 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
75 16 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 4:18:13,35 4:18:07,14 2:08:16,44 2:09:50,70 F 6 1971 40-49 4 ΣΔΥΜ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
76 63 ΚΟΛΑΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 4:18:13,53 4:18:08,03 2:08:19,15 2:09:48,88 F 7 1966 50-59 2 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
77 72 ΛΙΑΛΙΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 4:19:23,05 4:19:11,55 2:02:14,15 2:16:57,40 M 70 1957 50-59 19 ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
78 51 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4:20:31,97 4:20:23,99 1:58:44,67 2:21:39,32 M 71 1990 ΕΩΣ29 7 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
79 71 ΛΕΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:22:25,70 4:22:16,78 2:09:00,73 2:13:16,05 M 72 1974 40-49 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80 146 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:22:37,41 4:22:27,93 2:06:38,17 2:15:49,76 M 73 0 1
81 145 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:22:41,13 4:22:32,03 2:06:38,55 2:15:53,48 M 74 1963 50-59 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82 118 ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:23:49,56 4:23:47,11 2:04:50,20 2:18:56,91 M 75 1978 30-39 19 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
83 68 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4:24:04,36 4:23:57,49 2:08:17,78 2:15:39,71 M 76 1978 30-39 20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
84 58 ΚΑΣΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:26:39,96 4:26:33,31 2:08:17,00 2:18:16,31 M 77 1965 50-59 21 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
85 150 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:29:09,96 4:29:03,54 2:11:26,23 2:17:37,31 M 78 1976 40-49 26 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
86 132 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 4:29:10,03 4:29:04,07 2:11:28,69 2:17:35,38 F 8 1987 ΕΩΣ29 1 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
87 32 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 4:30:00,43 4:29:51,82 2:13:26,04 2:16:25,78 F 9 1972 40-49 5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
88 42 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4:30:05,32 4:30:01,98 2:08:19,31 2:21:42,67 M 79 1967 40-49 27 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
89 56 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4:33:10,28 4:32:59,64 2:00:42,01 2:32:17,63 M 80 1977 30-39 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90 149 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4:38:11,03 4:38:02,12 2:07:08,74 2:30:53,38 M 81 1960 50-59 22 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
91 152 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:38:14,53 4:38:06,43 2:10:24,55 2:27:41,88 M 82 1953 60-69 3 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
92 78 ΜΑΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:39:34,03 4:39:33,38 1:54:36,00 2:44:57,38 M 83 1968 40-49 28 ΦΑΕΘΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
93 39 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:45:39,74 4:45:31,79 2:13:24,70 2:32:07,09 M 84 1956 60-69 4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
94 135 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 4:46:40,74 4:46:34,65 2:14:06,56 2:32:28,09 M 85 1945 70+ 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
95 40 ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 4:48:20,00 4:48:14,31 2:21:06,96 2:27:07,35 M 86 1981 30-39 22 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
96 94 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4:48:20,11 4:48:14,31 2:21:08,85 2:27:05,46 M 87 1986 30-39 23 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
97 104 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:48:45,00 4:48:38,00 2:18:40,32 2:29:57,68 M 88 1976 40-49 29 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
98 140 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:56:11,91 4:55:59,83 2:13:20,57 2:42:39,26 M 89 1951 60-69 5 Α.Σ.ΤΥ.
99 139 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:56:12,03 4:55:59,84 2:13:20,46 2:42:39,38 M 90 1983 30-39 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100 89 ΜΠΙΣΚΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 4:57:37,98 4:57:29,55 2:16:34,22 2:40:55,33 F 10 1957 50-59 3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
101 91 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 5:00:36,89 5:00:27,04 2:21:12,80 2:39:14,24 F 11 1965 50-59 4 ΣΔΥΑ
102 99 ΞΑΝΘΗΣ ΦΑΝΗΣ 5:03:06,35 5:03:01,82 2:28:53,12 2:34:08,70 M 91 1956 60-69 6 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΦΕΙΔΙΠΕΙΔΗΣ
103 102 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:05:40,29 5:05:30,71 2:22:48,07 2:42:42,64 M 92 1969 40-49 30 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
104 76 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 5:06:03,94 5:05:56,47 2:22:50,18 2:43:06,29 M 93 1968 40-49 31 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
105 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5:11:40,75 5:11:40,28 2:21:32,18 2:50:08,10 M 94 1948 60-69 7 Σ.Δ.Υ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
106 66 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 6:24:03,00 3:24:20,27 M 95 1958 50-59 23 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
107 7 FOTEINAKIS – KURZ SILVIA-CHRISTA 6:46:23,00 3:10:30,00 3:34:10,37 F 12 1962 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
108 141 ΤΣΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 6:54:23,00 3:20:50,00 3:31:50,72 M 96 1952 60-69 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
  17 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ DNS F 1970 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  46 ΙΣΠΑΧΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ DNS F 1971 40-49 ΤΥΦΛΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ-A.AS.S.TY-ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΤΙΒΟΥ ΤΥΦΛΩΝ
  117 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΜΑΓΔΑ DNS F 1962 50-59 ΣΔΥΑ
  103 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1978 30-39 FREE RUNNERS
  54 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS M 1973 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  95 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DNS M 1970 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  37 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1959 50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αποτελέσματα – 10km (2016)

Αποτελέσματα αγώνα δρόμου 10km Δήμου Μεσσήνης 10-4-2016

Αποτελέσματα – 3km (2016)

Αποτελέσματα αγώνα δρόμου 3km Δήμου Μεσσήνης 10-4-2016

2017-05-26T13:03:33+00:00Αποτελέσματα|